Skicentrum Deštné

Máme společnou vášeň

/cs//people/ /sk//people/ /en//people/

Meet us

Jan Prouza

Creative Director

Jan i jeho kreativní role v celém týmu je zcela zásadní, o čemž vypovídá i jeho pozice kreativního ředitele. Zároveň je zakladatelem a eventovým manažerem světové zimní akce Soldiers. Jan aka Hanzi miluje hory, Deštné, sníh, zímní sporty a svobodu. Na druhou stranu má rád i města se vším, co urbanistické džungle reprezentují. Chová velký respekt k Václavu Havlovi proto, jak pojmenoval veřejné věci. Ze stejného důvodu nemá rád komunismus, který veřejné věci stejně bravurně popřel. Dál má rád The Doors, protože ho prý vzali na trip bez toho, aniž by si cokoliv vzal. Nemá rád vyhraněné názory, tudíž ze stejného důvodu občas ani svoje vlastní, což ale samozřejmě moc často nepřiznává. Ideální boss.

Stefan Motika

Executive director

Stefa je koncentrovaná energie. Hyperaktivní a velmi temperamentní kluk z Bosny, který miluje věci „na repeat“, jež mu vynaloženou energii sice občas berou, ale v druhém plánu vrchovatě vrací a dobíjí mu baterky. Tedy party life, práci, umění a hudbu. Před Frontem dělal několik let pro Jägermeister, a to na pozici event managera a pak junior brand managera ČR/SR. Má jasné vize a silné ego. Kombinace pro exekutivního ředitele téměř nezbytná a v případě Stefy i nevyhnutelná.

KAY BURIÁNEK

Copywriter

Většinu svého života věnoval jako aktivní muzikant hudbě. Díky tomu se stal na nějakou dobu kočovníkem, procestoval velkou část civilizovaného světa, získal kladný vztah k sarkasmu i globální nadhled. Hudbě se věnuje stále, ale na svoje často nákladné obsese si vydělává peníze reklamní hudbou, jako žurnalista několika časopisů, produkční, grafik, designér, copywriter, příležitostný ideamaker nebo radiový DJ. Ve Frontu má na starosti veškeré textace, tedy i tuto. Zároveň je i součástí všech kreativních seancí, do kterých aktivně zasahuje a pomáhá je tak směrovat a spoluvytvářet.

Eva Heczková

Digital content

Eva je nejmladší v týmu. Má na starosti veškerá sociální média a videoprodukci. Cokoliv zajímavého, co se v okolí Frontu děje, má za úkol dostat ven. Také má na starosti veškerý digital content, tedy jakékoliv propojení daného projektu s online světem. Eva je věčný student z vášně – v současné době navštěvuje politologii na Univerzitě Karlově a sní o práci v OSN. Má ráda dobré víno, ráda by se naučila plynule polsky, a jelikož dneska bydlí na Vinohradech, není důvod, proč by neměla mít neustále úsměv na tváři. I když kdo ví, jak to je, protože její rodiče prý tvrdí, že se s ním už narodila.

Andreas gold

Graphics designer

Andreas je designér a výtvarník. Takže jeho profil vypadá asi takhle: #malba #graphicdesign #branding #nevstavam #corporateidentity #print #morava #letna #playstation. Pokud vás tohle z jakéhokoliv důvodu znervózňuje, raději si s Andreasem přečtěte rozhovor tady

VOJTĚCH HOLUB

Head of production

Vojta má rád punk rock, metal a hardcore, ale nevyhýbá se ani jiným žánrům. Prostě miluje hudbu, což se odrazilo i v tom, že začal pracovat a stále pracuje na hudebních open-air festivalech. Je mimochodem hlavním produkčním na festivalu Mighty Sounds a na Brutal Assaultu má na starosti jedno celé pódium. Odsud byl už jen logický krok do Frontu, kde Vojta dělá veškerou preprodukci a samotnou produkci všech velkých akcí. A to tak, že absolutně přestane vnímat svět kolem sebe a soustředí se jenom na práci. Miluje tabulky a za žádnou cenu si je nenechá vzít. Krom toho je pro něj důležitý kvalitní film, angloamerická literatura, kterou dokonce studoval, a občas nepohrdne ani počítačovou hrou.

DAVID PAVLÍČEK

Event manager

David má rád medvědy a nesmrtelné pandy. My ostatní doufáme, že oni ho mají rádi také. Protože v opačném případě už by si nikdy nemohl poslechnout Coldplay a navždycky by ztratil možnost naplnit svůj sen stát se superhrdinou, nejlépe Batmanem. Davidovo pracovní specifikum je naprostá dedikace klientovi. Každou práci bere jako srdcovou záležitost – podle toho k ní také přistupuje a věnuje jí veškerý svůj čas. Jako několik dalších lidí z Frontu má kladný vztah k horám, obzvlášť k Deštné. Není moc jasné, jak s tím souvisí fanouškovství Chelsea a už vůbec ne obliba cartoonu Dog of Wisdom, ale nemusíme vědět všechno.

Petr Moškvan

Key account CZ

Petr má ve všem jasno. V Red Bullu zastával pozici Mušketýr, takže se staral o top gastronomické podniky v centru Prahy, kluby i bary. Krom toho řešil nastavení barů na eventech a festivalech, staral se o návštěvy z celého světa, kooperaci s marketingem a hlavně kulturní obsah. Zároveň byl i PR manažerem festivalu Let It Roll. Mezi jeho oblíbené zájmy a aktivity patří hudba, DJing, hudební produkce, show v rádiu, sport a přátelé. Jeho zenový postoj definuje nenávist k nenávisti, pozitivní přístup za všech okolností, laskavost a odpor k agresivitě. Je skvělé mít v týmu podobně naladěné lidi.

Jakub Jurkovič

Key Account SK

Kubo je ze Slovenska. Rozptyl jeho aktivit a práce je velmi široký. Vedl v Bratislavě hudební klub, pracuje zároveň jako produkční pro Red Bull a pro Front je nezbytnou prodlouženou rukou za naší východní hranici. Má totiž na starosti slovenskou pobočku Frontu a vše, co s ní souvisí. Jako většina z nás má rád hudbu a kromě produkčních vkladů občas hraje i jako DJ. Neustálé cestování mezi Prahou a Bratislavou zvládá hladce, protože… prostě rád cestuje!

KATka palečkovÁ

Office management

Katka je office manažerkou na svém místě, protože si svoji současnou pozici ve Frontu pilovala v rodinné firmě, pro kterou stále na vybraných záležitostech pracuje. Krom toho má ráda výzvy a dobré jídlo. Převážně asijskou kuchyni nejenže ráda konzumuje, ale učí se ji vytvářet, vařit a jakkoliv jinak připravovat. V rovnováze k tomu považuje za nezbytný pohyb a pravidelný sport. A se stejným entuziasmem, s jakým vyhledává pracovní i životní výzvy, umí i relaxovat jen s knížkou a dobrým vínem.

Alžběta Mikešová

Finance

Alžběta vystudovala mezinárodní obchod na VŠE, ale velmi záhy zjistila, že nemůže pracovat v korporátu. S tím souvisí i to, že je svéhlavá a neustále potřebuje nové impulzy. I proto nám teď na rok zmizela na Nový Zéland. Nicméně s námi pracuje na dálku a my se těšíme, až se vrátí zpátky. Další popis už je v těžkém nesouladu, posuďte sami. Má ráda kávu, ale nesnáší ji s mlékem. Ráda sportuje, ale přitom ji nejvíc láká vysedávání v kavárnách a restauracích. Má ráda psy a nenávidí kočky, a proto s ní jedna bydlí na Zélandu. No, ale stejně ji máme rádi.