Skicentrum Deštné

Máme společnou vášeň

/cs//events/pos-outlet/ /sk//events/pos-outlet/ /en//events/pos-outlet/

POS OUTLET

Design, Výroba

VANS GARAGE STORE

Anaheim flashback – pohled do historie Vans

Vztah Frontu k Vans se dá definovat jako dlouhotrvající oboustranná náklonnost. V minulosti jsme se podíleli na mnoha jejich eventech a ne jinak tomu bylo v případě prezentace kolekce Anaheim Factory Pack. Samotná historie brandu Vans totiž sahá do
kalifornského Anaheimu, kde v roce 1966 vznikly první tenisky. V malé továrně byl i obchod, kde se první modely zároveň prodávaly. Vans si chtěl tuhle pionýrskou dobu připomenout kolekcí inspirovanou právě teniskami, které tehdy vznikaly. Front byl
samozřejmě i u tohoto unikátního dropu a pro Footshop a Vans zajištoval výrobu, instalaci a celkovou realizaci prezentace této kolekce na pěti prémiových místech v České republiky.

PUMA FUTURE IS YOURS

Na tkaničkách záleží

Se sportem si rozumíme dobře. I s fotbalem. Když Puma přicházela na trh s revoluční kopačkou Puma Future, byli jsme u toho. Kompletní kreativní řešení, výrobu i následnou realizaci eventu jsme měli ve vlastní režii, včetně laserových vychytávek imitujících v prostoru tkaničky, na jejichž flexibilitě zavazování je celý model boty postaven. Z interaktivního a velkolepě pojatého eventu byli všichni včetně zadavatele nadšeni.

VANS VAN GOGH

Kdyby Vincent Van Gogh nosil tenisky…

Vans ve spojení s pražským Footshopem jsou zárukou kreativně a odvážně pojatých eventů. Pokud jde o speciální limitované edice přibírají do party většinou nás, Front. Tenhle trojúhelník funguje skvěle a ne jinak tomu bylo ku příležitosti exkluzivní kolaborace inspirované obrazy holandského malíře Van Gogha, který se sto třicet let po své smrti dočkal spolupráce se streetweatovou značkou. Neslýchané. Neviděné. Amsterdamské muzeum se totiž spojilo s kalifornským skateboardovým brandem ve snaze vytvořit pamětní sbírku oblečení inspirovanou nejznámějšími obrazy předního impresionisty a přiblížit tak jeho dílo mladším generacím i mimo galerie. No a kompletní prémiovou instalaci v pražském Footshop storu jsme měli na triku opět my.

FOOTSHOP x KANGAROOS

Klokani v Praze

Front byl i u historicky první světové spolupráce československého sneakers storu s velkou mezinárodní značkou. Teniska vzniklá z kolaborace Footshopu a americké firmy CangaROOS je inspirovaná stověžatou Prahou. Naším úkolem bylo kreativní řešení a výroba. V rámci toho jsme přišli s nasvětlenými dibondovými podstavci kombinovanými s plexisklem, skrz které bylo během představení produktu na střeše Lucerny vidět pražské panorama. Vyhráli jsme si i s limitovanými boxy, ve kterých Footshop dodával boty, s půllitrem s logem kolaborace, s guide příručkou oblíbených míst Footshop crew, dust bagy na boty i tote bagy na speciální boxy. A highlightem celé spolupráce byl exkluzivní event na střeše Lucerny, taktéž v naší produkci.

“Když lednička není ledničkou”

Fake Fridge

Pro Excelent došlo k realizaci tzv. fake fridge, rámečku, který po zavěšení za bar navozuje pocit visící ledničky plné piva. Nebo může díky animacím simulovat prázdnou ledničku s jedním posledním pivem či nefunkční ledničku, která jen problikává. Front i na tomto projektu obstarával vše od prvotního konceptu přes animace až k výsledné produkci a realizaci. Podobně jako u předchozích jsme vypracovali i koncept Jägermeister baru a měli na starosti produkci i exekuci včetně designu samotného baru na míru jednotlivým akcím, protože každý event vyžaduje individuální přístup.

„Obraz který dýchá”

Pro Kopparberg jsme realizovali kreativní koncept: produktové rámečky, animace a 3D produktovou láhev s rámečkem.