Skicentrum Deštné

Máme společnou vášeň

/cs//events/soldiers/ /sk//events/soldiers/ /en//events/soldiers/

Soldiers

Global event

“Unikát, který jinde neexistuje”

Soldiers, freeski závody v Deštné v Orlických horách, to je vlajková loď Frontu a zároveň nejdůležitější projekt, který si hýčkáme a jsme na něj pyšní. Soldiers je kompletně naše záležitost, na které ale pochopitelně spolupracujeme s celou řadou partnerů. Je to globální event, patřící mezi osm nejdůležitějších na světě. I když podmínky nebyly na začátku ideální, podařilo se nám je zvrátit v náš prospěch a vybudovat unikátní a největší akci svého druhu v celé České republice.

Má svoji mediální hodnotu, návštěvnost dvanáct tisíc lidí, kontakt s více než třiceti milióny spotřebiteli a v televizi odvysíláno šedesát hodin přenosů a záznamů. V roce 2018 proběhne již sedmý ročník. Nad Soldiers máme kompletní kreativní i produkční kontrolu.

  • 30

    milionů CC

  • 60

    hodin přenosů v TV

  • 12k

    návštěvnost

Soldiers, freeski závody v Deštné v Orlických horách, to je vlajková loď Frontu a zároveň nejdůležitější projekt, který si hýčkáme a jsme na něj pyšní. Soldiers je kompletně naše záležitost, na které ale pochopitelně spolupracujeme s celou řadou partnerů. Je to globální event, patřící mezi osm nejdůležitějších na světě. I když podmínky nebyly na začátku ideální.